Apartamento Caruaru Shopping
| Wi-Fi | Simbassäng Liten pool | Barnvänligt Leksaker |
| Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
Apartamento Caruaru Shopping med 2 sovrum, som ligger 2 km från Rui Limeira Rosal-teatern, erbjuder gästerna Wi-Fi. Cirka 10 minuters bilfärd från den 50 m² stora lägenheten hittar du Fair Caruaru PE.
Den här lägenheten ligger 2,1 km från Memorial da Cidade de Caruaru. Espaco Elba Ramalho kan nås inom 15 minuters bilresa från boendet.
Lägenheten har sitthörna och vardagsrum samt utsikt över trädgården. För att garantera din komfort finns en separat toalett och en dusch på det här boendet. I badrummet finns dessutom badlakan och handdukar.
Apartamento Caruaru Shopping erbjuder också ett minikök.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
Mat och drycker
- Köksgeråd
- Matplats utomhus
Aktiviteter och avkoppling
- Liten pool
- Strandparasoll
- Solsängar
- Trädgård
- Grunda delen
På rummet
- Sittgrupp
- Matbord
- LCD-TV
- Leksaker
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur många gäster kan bo på Apartamento Caruaru Shopping?
Upp till 7 gäster kan bo på Apartamento Caruaru Shopping. - ❓
Har Apartamento Caruaru Shopping en pool på plats?
Apartamento Caruaru Shopping har en privat pool.